2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Ostrołęka
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka litewskiego

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OPOLTRANS 1 SP. Z O.O. lider  sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do pojazdów użytkowych poszukuje Pracownika Biurowego ze znajomością języka litewskiego

MIEJSCE PRACY- Ostrołęka

OPIS STANOWISKA:

- obsługa korespondencji,

- przygotowywanie ofert/pism,

- opracowywanie raportów/ zestawień,

- budowanie długofalowych relacji z Klientami i Dostawcami

WYMAGANIA:

- biegła znajomość języka litewskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 914637484