2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Opolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Namysłów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Centrum Logistyczne MIRJAN24 poszukuje osoby do pracy na stanowisko: Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy – Mroczeń, ul. Krajowa 57

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży oraz reklamacji

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji e-mail w języku niemieckim.

  • Budowanie relacji z klientami

  • Współpraca z innymi działami

  • Podstawowe tłumaczenia

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność obsługi komputera m.in. Pakiet Office (Word, Excel).

  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność.

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Gwarantujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej).

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych.

Już dziś dołącz do MIRJAN24, serdecznie zapraszamy!

Kontakt telefoniczny pod numerem: 502 osiem siedem sześć 319

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego jest MIRJAN 24 SP. Z O.O. z siedzibą Łęka Mroczeńska 102, 63-604 Baranów. Więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i związanych z tym praw znajdziesz na naszej stronie internetowej MIRJAN24 w zakładce „Kariera”.

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 835228970