2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Żyrardów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik biurowy - Żyrardów - potrzebny j. ANGIELSKI/ROSYJSKI

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Bianco Logistic istnieje na rynku od 20 lat. Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników do pracy w naszej firmie.

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia w branży TSL.

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną, nie boisz się nowych wyzwań, to praca dla Ciebie.

WYMAGANIA:

- bardzo dobra organizacja pracy

- kreatywność

- samodzielność w podejmowaniu decyzji

- bardzo dobra obsługa komputera, pakietu MS Office

- wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- aktualizacja danych w systemie komputerowym,

- dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zleceń,

- obsługa dokumentacyjna wysyłek,

- przygotowywanie raportów dla potrzeb innych działów,

- weryfikacja dokumentów wg wytycznych,

- wprowadzanie danych do systemu,

- Współpraca z działem prawnym

- Prowadzenie korespondencji wyjaśniającej

- Kompletacja dokumentów

OFERUJEMY:

- stałą solidną pracę w młodym zespole

- zatrudnienie na umowę o pracę

- system benefitów

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

- szkolenia i kursy z zakresu spedycji i transportu

- możliwość podnoszenia swojego doświadczenia zawodowego w branży TSL

- praca od poniedziałku do piątku

Na aplikacji prosimy i dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bianco Logistic Waldemar Księżyk z siedzibą w Warszawie przy ul. Św. Wincentego 126A/28, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 550130525