2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Brzesko
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalistka ds. Modelowania Sylwetki/ Obsługa Klienta

Wynagrodzenie

4 242 - 5 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Studio Figura Brzesko zwiększa swój zespół :)

Praca w renomowanym Profesjonalnym Studio Modelowania Sylwetki i Kosmetologii twarzy w Brzesku.

Wymagania: wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania relacji, szczególnie z Kobietami, doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole oraz zainteresowania kosmetologią i zdrowym stylem życia.

Zakres obowiązków: obsługa stacji treningowo - zabiegowych, wykonywanie zabiegów z kosmetologii estetycznej - po wcześniejszym przeszkoleniu i zdobyciu uprawnień, aktywna sprzedaż produktów i usług, wsparcie i motywacja Pań do działania oraz obsługa recepcji.

Oferujemy: pracę na cały etat z atrakcyjnym systemem premiowym oraz benefitami w zżytym, przyjaznym zespole, pracę na nowoczesnych urządzeniach, możliwość rozwoju w dziedzinie kosmetologii estetycznej, szkolenia wraz z uprawnieniami i certyfikatami.

Chcemy, abyś w tej pracy czuła się dobrze i lubiła to co robisz! :) Jeśli szukasz pracy w przyjaznej atmosferze, szybko się uczysz i nie lubisz się nudzić - czekamy właśnie na Ciebie :)

Nie zapomnij dołączyć klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 914291370