2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Polkowice
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik budowlano-drogowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOROWCZYK Joanna Borowczyk poszukuje pracownika na stanowisko pracownika budowlano-drogowego

Zakres obowiązków m.in:

  • Praca w brygadzie robót drogowych przy remoncie dróg

  • Prace fizyczne związane z wykonywaniem nawierzchni drogowych z masy bitumicznej, kostki brukowej

    Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole / brygadzie roboczej

  • Uczciwość, pracowitość

Oferujemy:

  • przeszkolenie na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne w pierwszych tygodniach pracy;

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony;

  • dodatkowe benefity m.in:

    -możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

    -możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i uzyskania uprawnień.

Warunki wynagrodzenie do negocjacji podczas rozmowy lub pod nr telefonu 60*******44

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 89892815