2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Patrycja
Dodane 27 maja 2024

Pracownik Budowlany

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Forma współpracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzez firmę zewnętrzną

Główne zadania

  • Realizacja prac budowlanych w obszarze projektów urbanizacyjnych (posadzki, ronda, zatoki autobusowe itd.) zgodnie z ustalonym harmonogramem prac w celu realizacji zamówienia klientów;

  • Kontrola stanu technicznego i sposobu wykorzystania maszyn i urządzeń, w postaci okresowych badań i przeglądów;

  • Kontrola dokumentów WZ, przygotowanie oraz podpisanie protokołów odbiorowych niezbędnych do wystawienia faktury dla klienta;

Wymagania formalne

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach;

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski;

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy z produktami typu wylewki betonowe;

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV klikając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 918040072