2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Murcki
Dodane 19 maja 2024

Pracownik budowlany/fizyczny pon-pt 7-15 prefabrykacja Katowice

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Murcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy Pracowników budowlanych/fizycznych, którzy dołączą do naszego zespołu w firmie

Wytwórnia Betonów i Prefabrykatów KKIM Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem prefabrykatów betonowych i poszukujemy osób odpowiedzialnych, zorganizowanych i zaangażowanych w swoją pracę, nastawionych na długotrwałą współpracę.

Doświadczenie nie jest wymagane, gwarantujemy pomoc i wdrożenie przez nasz zespół.

Miejsce pracy: Katowice ul. Cegielnia Murcki 5

Kontakt w sprawie pracy: pon.-pt. g. 7-15

Obowiązki:

  • produkcja prefabrykatów betonowych

  • bieżące prace fizyczne

  • dbanie o powierzony sprzęt

Wymagania:

  • sprawność fizyczna

  • gotowość do pracy fizycznej

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • pracowitość, rzetelność i uczciwość

  • nastawienie na długoterminową współpracę

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • Praca stacjonarna, w systemie 1-zmianowym, pon.-pt. 7-15

  • Stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym (um. zlecenie), adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia - akord

  • Możliwość samozatrudnienia - atrakcyjne warunki finansowe ustalane indywidualnie

  • Posiłki profilaktyczne w okresie listopad-marzec

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany pracą jako magazynier w naszej firmie WBP KKIM Sp. z o.o., prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV. Zapewniamy poufność przesłanych dokumentów i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Śląskie

Śląskie, Katowice, Murcki
ID: 917961252