2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Łódź
  6. Budowa / remonty - Górna
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Budowlany/Monter

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Park Rozrywki Mandoria poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Rzgów k. Łodzi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju, poszerzania kompetencji oraz zdobycia uprawnień,

  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • kartę sportową,

  • liczne zniżki pracownicze

Twoje przyszłe zadania:

  • bieżące prace budowlane i wykończeniowe,

  • prace remontowe (np. prace rozbiórkowe, szpachlowanie, gipsowanie, malowanie ścian, układanie kostki brukowej etc.),

  • montaż drzwi, mebli, elementów dekoracyjnych itp.

  • wszelkie proste naprawy wynikające z eksploatacji budynków,

  • prace porządkowe oraz zadania związane z utrzymaniem estetyki obiektu

Oczekujemy:

  • chęci do pracy, otwartości do nauki,

  • jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem, jak i kandydatów dopiero wkraczających na ścieżkę zawodową,

  • dyspozycyjności do pracy pn-pt. w godz. 7-15,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z wykończeniem wnętrz,

  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Mandoria Sp. z o.o. z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Miasto Mody 2. Dane będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.

Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 811504536