2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Bartoszyce
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik budowlany/ Monter konstrukcji stalowych, płyt warstwowych

Wynagrodzenie

6 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem hal produkcyjno-magazynowych, obiektów przetwórstwa rolno-spożywczego oraz obiektów technologicznych. Prace rozpoczynamy na etapie montażu konstrukcji stalowej a kończymy po obudowaniu całego obiektu. Praca delegacyjna na terenie całej Polski. System pracy; 11 dni pracujących 3 wolne, wyjazdy z miejscowości Korsze

stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

montaż konstrukcji stalowych

montaż obudowy płytą warstwową

montaż blachy trapezowej

montaż pokryć dachowych

prace ogólnobudowlane

Odpowiedzialność i dbałość o powierzone narzędzia oraz materiały budowlane

MILE WIDZIANE:

Posiadania doświadczenia na stanowisku Pracownika Ogólnobudowlanego lub pokrewnym

Znajomość podstawowych technik budowlanych oraz umiejętność obsługi niezbędnego narzędzi i maszyn budowlanych

Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych

Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce

Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontakcie z innymi pracownikami

Samodzielność w wykonywaniu zadań i dbałość o terminowość ich realizacji

Chęć do rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w zakresie budownictwa i ogólnobudowlanych technologii

WYMAGANIA:

Zdolności manualne i sprawność fizyczna, umożliwiające wykonywanie różnych prac fizycznych na placu budowy

Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych i na wysokościach

PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ POPRZEZ WIADOMOŚĆ OLX

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH W REKRUTACJI DO ZAWARCIA W CV

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 908878103