2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Pszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik budowlany murarz / ciesla / zbrojarz / pomocnik

Wynagrodzenie

4 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana R.Klawe-Home  szuka pracowników do prac przy budowie domów jednorodzinnych

Stanowisko Pracownik / Pomocnik ogolnobudowlany

lub

Murarz Ciesla

Stawka godzinowa ustalana  w zależności od umiejętności  i zaangażowania w prace

Twój zakres obowiązków:

• Przygotowanie terenu budowy, dbanie o porzadek

• Wykonywanie prac związanych z wykonywaniem fundamentów, ścian i innych elementów budowy

• Murowanie, zbrojenie, szalowanie (wymagana znajomość przynajmniej jednej z tych czynności),

• Wykonywanie innych zadań związanych z budową, zgodnie z poleceniami przełożonych.

Nasze wymagania:

• Doświadczenie w pracy na budowie,

• Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych,

• Sprawność fizyczna i wytrzymałość, umiejętność wykonywania prac manualnych,

• Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy na budowie,

• Osoby nie majace problemów  z alkoholem

• Zdolność do samodzielnej organizacji pracy,

• Znajomość czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz dokumentacji budowlanej (opcjonalne, ale dodatkowo premiowane),

• Prawo jazdy kategorii B

umiejetnosc prowadzenia busa - koniecznie !

Dla doświadczonych i solidnych pracowników możliwość awansu na stanowisko brygadzisty z wyższą stawką.

Oferta skierowana również do emerytów

Wiecej informacji pod nr telefonu

73*******11

Lokalizacja

Pszów,

Śląskie

Śląskie, Pszów
ID: 896166594