2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Częstochowa
  6. Budowa / remonty - Grabówka
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik Budowlany - Pomocnik Murarza

Wynagrodzenie

32 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Grabówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Opis

Stanowisko: Pracownik Budowlany – Pomocnik Murarza

Firma:

Ekotechnika OZE S.C. to firma instalatorska działająca w sektorze Odnawialnych Źródeł Energii oraz branży budowlanej, która buduje osiedle w Częstochowie, zatrudni mężczyznę do prac budowlanych – Murarza

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika budowlanego na stanowisko pomocnika murarza, który będzie wspierał murarzy w różnorodnych zadaniach związanych z pracami budowlanymi. Osoba na tym stanowisku będzie miała szansę zdobycia doświadczenia w murarstwie oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

- Pomoc w przygotowywaniu materiałów i narzędzi potrzebnych do prac murarskich.

- Pomoc przy układaniu pustaków, cegieł oraz kamieni.

- Czyszczenie miejsca pracy po zakończeniu prac.

Wymagania:

- Chęć do pracy w branży budowlanej i zdolność do nauki.

- Sprawność fizyczna oraz gotowość do wykonywania prac na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.

- Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do nauki od doświadczonych murarzy.

- Chęć rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży budowlanej.

- BRAK NAŁOGÓW

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

- Możliwość zdobycia doświadczenia w branży budowlanej oraz rozwoju zawodowego.

- Konkurencyjne wynagrodzenie.

- Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonych murarzy.

Osoby zainteresowanie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem [66*******44]: lub przesłanie CV poprzez aplikację OLX.

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Przesłanie CV oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Ekotechnika OZE S.C. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał przycisku Aplikuj

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Grabówka
ID: 912162463