2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kozienice
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik budowlany, pracownik placowy, murarz, zbrojarz

Lokalizacja

Kozienice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma „WOJTPOL” działa na rynku od ponad 20 lat jako Generalny Wykonawca. Na stałe zatrudniamy około 170 pracowników sił własnych różnych specjalności oraz posiadamy liczny park maszynowy. Staramy się tak dobierać portfel zleceń, aby maksymalnie wykorzystywać siły własne, które umiejętnie uzupełniamy podwykonawcami (większość firm na stałe współpracuje z nami od wielu lat). Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlany, pracownik placowy, murarz, zbrojarz

Zakres obowiązków:

Praca na budowie przy wznoszeniu i wykończaniu obiektów budowlanych.

  • Pozostałe kwestię do uzgodnienia i zaoferowania w trakcie rozmowy o pracę

Lokalizacja

Kozienice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kozienice
ID: 911059583