2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wejherowo
Chopin Telewizja Kablowa Sp. z o.o.
Dodane 28 maja 2024

Pracownik Call Center

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktu z klientem poprzez rozmowę telefoniczną (pozyskiwanie klientów);

  • prowadzenie rozmowy telefonicznej zgodnie z procedurami wymaganymi przez daną instytucję;

  • udzielanie informacji o usługach/ofertach/produktach;

  • promowanie firmy, jej produktów i usług;

  • prowadzenie sprzedaży usług/produktów zgodnie z procedurą;

  • prowadzenie negocjacji z klientem;

  • informowanie o statusach realizowania zleceń/zamówień;

  • przyjmowanie zgłoszeń o nagłych zdarzeniach oraz reklamacji produktów/usług;

  • telefoniczne obsługiwanie zgłoszeń i reklamacji;

  • dokumentowanie przebiegu usługi, rejestrowanie przebiegu wykonywanych zadań;

  • aktualizowanie baz danych klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie;

  • doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klienta indywidualnego;

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • umiejętność kreowania relacji handlowych i personalnych;

  • sumienność, samodzielność, wysoka kultura osobista;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • znajomość mediów społecznościowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie telekomunikacyjnej jako Pracownik Call Center

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 836831643