2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Gdańsk
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Call Center

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Agencja Pracy w Gdańsku o międzynarodowym zasięgu zatrudni osobę na stanowisko Konsultanta telefonicznego ds. pozyskiwania klientów, który będzie odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z klientami i pozyskiwanie nowych kontraktów.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów  z sektora B2B

  • kontakt telefoniczny i mailowy z kontaktami z istniejących baz i prezentowanie im aktualnej oferty i korzyści wynikających z podjęcia współpracy

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • realizowanie planów

  • raportowanie działań

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (Call Center) w sektorze B2B

  • płynne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie

  • wysokie zdolności komunikacyjne oraz umiejętność aktywnego słuchania

  • łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych

  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • proaktywne podejście do powierzonych zadań

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • motywacja do pracy i osiągania wyników

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie  podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w godzinach 8-16 i wolne weekendy

  • niezbędne do pracy narzędzia – telefon, laptop

  • pracę w miłej atmosferze w wygodnym biurze w centrum Gdańska

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 914127256