2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Raszyn
Klaudia
Dodane 20 maja 2024

Pracownik cateringu - przygotowywanie sałatek (bez doświadczenia)

Wynagrodzenie

30,99 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego klienta poszukujemy 5-7 osób do pracy przy przygotowaniu sałatek.

Lokalizacja: Warszawa - przy lotnisku Chopina.

Zadania:

  • przygotowywanie sałatek według wzorca,

  • krojenie, mycie warzyw,

  • pakowanie gotowych sałatek.

Oczekiwania:

  • książeczka sanepidowska,

  • zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • chęć nawiązania dłuższej współpracy,

  • możliwość pracy przynajmniej 120 godzin w miesiącu,

  • doświadczenie w gastronomii mile widziane, ale nie wymagane,

  • gotowość do pracy w trybie stojącym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • możliwość wypracowania dużej ilości godzin - praca od niedzieli do piątku (bez sobót),

  • pracę w godzinach 6/8-14/16,

  • posiłki pracownicze za 5-8 zł,

  • odzież pracowniczą (temperatura pokojowa),

  • rodzinna i sympatyczna atmosfera - możesz liczyć na pomoc współpracowników,

  • elastyczność grafiku, jesteśmy w stanie się dopasować do Twojego zapotrzebowania.

W razie pytań lub zainteresowania zapraszamy do aplikowania przez formularz OLX. :)

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 915270031