2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Krzyki
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Centrum Przesyłowego w Greven od zaraz!

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom.

Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik sortowni przesyłek kurierskich od zaraz!

Obowiązki

  • Sortowanie przesyłek;

  • Rozładunek i załadunek paczek kurierskich z kontenerów;

  • Inne drobne prace magazynowe;

Wymagania

  • Chęć do pracy;

  • Gotowość do wyjazdu do Niemiec od zaraz!;

  • Mile widziane prawo jazdy kat.B;

  • Wymagane zaświadczenie o Niekaralności-KRK.

Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferujemy

  • Zarobki od ok.1750€ brutto miesięcznie (13,50€ brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;

  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych 25% ( 16,25 brutto/h zmiana nocna);

  • Niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;

  • Firmowe zakwaterowanie;

  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec;

  • Bezpłatny transport do pracy;

  • Możliwość uzyskania zaliczki po 7 dniach pracy;

  • 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;

  • Opiekę polskiego koordynatora;

Benefity

Program poleceń pracowników

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910614901