2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 25 kwietnia 2024

‼️PRACOWNIK Cukiernio- Kawiarni‼️

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

‼️PRACOWNIK CUKIERNIO- KAWIARNI‼️

Praca na pełen etat dla osób szukających stałego zatrudnienia!

Wynagrodzenie miesięczne netto/ na rękę: 4000-4600 zł/msc. Wynagrodzenie: 24zł/h netto (na rękę) + premie. Studenci: 27,70zł netto (na rękę)

Praca w systemie zmianowy: 7:30- 14:30 , 14:30-21:30

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów kawiarni: sprzedaż wyrobów cukierniczych na miejscu i na wynos,

  • przygotowanie kawy, herbaty i innych napoi

  • dbanie o czystość naszej kawiarnio-cukierni

Oferujemy:

  • pracę w bardzo fajnym zespole

  • elastyczny grafik

  • szkolenia

    Wymagana dyspozycyjność od zaraz! Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z aktualnym numerem telefonu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912371261