2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Dolnośląskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Bielany Wrocławskie
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik/czka Działu Obsługi Klienta (3/4 etatu), IKEA Retail,Wrocław

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dostrzegasz potrzeby innych, zanim oni je zauważą? My dostrzegamy w Tobie wielki potencjał! Do naszego zespołu w dziale Obsługi Klienta szukamy osób, które z łatwością znajdują nić porozumienia z innymi, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i lubią codzienną pracę z ludźmi (i wśród ludzi)! Tutaj, w sklepie we Wrocławiu, masz szansę to robić!

GŁÓWNE ZADANIA:

·        obsługa posprzedażowa klientów – m.in.  przyjmowanie reklamacji i zwrotów, wystawianie faktur, wydawanie zamówień internetowych dla klientów,

·        dbanie o pozytywne doświadczenia klientów,

·        wsparcie klientów w zamawianiu i korzystaniu z usług oferowanych przez IKEA (np. w zakresie montażu, transportu),

·        kontakt e-mailowy i telefoniczny z klientami polskimi i/lub zagranicznym na każdym etapie realizowanego zamówienia/reklamacji (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, poszukiwanie rozwiązań),

·        współpraca z ekipami transportowymi, montażowymi oraz reklamacyjnymi,

·        wystawianie faktur, faktur korygujących oraz duplikatów,

·        współpraca z innymi działami w ramach organizacji,

·        budowanie i dbanie o relacje z klientami,

·        analizowanie reklamacji i udział w usprawnianiu procesu posprzedażowego,

·        praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:

·        masz doświadczenie w obsłudze klienta w branży Retail,

·        masz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami,

·        posiadasz zdolności analityczne,

·        znasz biegle język polski w mowie i piśmie,

·        cechuje Cię dobra sprawność fizyczna,

·        dobrze znasz pakiet MS Office,

·        jesteś wielozadaniowy/wielozadaniowa i potrafisz efektywnie posługiwać się wieloma systemami komputerowymi jednocześnie,

·        jesteś samodzielny/samodzielna w działaniu i wykazujesz wysokie zaangażowanie,

·        posiadasz umiejętność współpracy w zespole,

·        charakteryzujesz się opanowaniem i pozytywnym nastawieniem do klientów,

·        masz umiejętność działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

·        potrafisz efektywnie zorganizować swój czas i cechujesz się wysoką kulturą osobistą,

·        znasz język angielski na poziomie średnio zaawansowanym – mile widziana,

·        masz gotowość do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy, w wymiarze ¾ etatu.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

·        umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego,

·        restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 7 złotych,

·        15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

·        rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

·        kartę Multisport,

·        dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

·        punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

·        darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

·        kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

·        dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

·        premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

·        prywatny plan emerytalny (PPE),

·        ubezpieczenie na życie (NNW),

·        kredyt 0% na zakupy w IKEA,

·        Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje),

·        grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

Czujesz, że to praca dla Ciebie?

Zajrzyj do sekcji Najczęstsze pytania, sprawdź więcej szczegółów o rekrutacji i aplikuj na www.ikea.pl/TwojaStronaPracy

W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy  mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 905680839