2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Września
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik Czyszczenia Technicznego - praca dorywcza weekendowa

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Września

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Iwago Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie (będącej częścią międzynarodowego koncernu przemysłowego INDUTEC International Holding GmbH & Co. KG) poszukujemy pracownika do swojego Zespołu we Wrześni

Stanowisko – Pracownik Czyszczenia Technicznego - praca dorywcza weekendowa

Zakres obowiązków:

  • manualne czyszczenie kabin lakierniczych, manipulatorów, urządzeń produkcyjnych;

  • czyszczenie przy użyciu różnych technologii;

Wymagania:

  • rzetelność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność, staranność,

  • dyspozycyjność w weekendy: sobota 14 - 22 lub niedziela 6 - 14

Oferujemy:

  • możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia w ramach umowy zlecenie,

  • stawka godzinowa w zależności od doświadczenia w przedziale od 28 - 32 zł/h,

  • szkolenia,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz poznania nowych technologii,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • wsparcie przełożonych,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV PRZEZ APLIKACJE

LUB KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 78*******52

Jeśli chcesz dorobić w tych trudnych finansowo czasach - to ta oferta jest dla Ciebie!

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 912414406