2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śląskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Bielsko-Biała
Dodane 13 maja 2024

Pracownik do firmy ogrodniczej\ogrodnik

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy pracownika fizycznego, do pracy w ogrodnictwie.

Firma ArGarden działa na rynku 7 lat. Mamy za sobą wiele ciekawych projektów, dzięki którym zdobyliśmy spore i różnorodne doświadczenie. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu, która nie boi się wyzwań, ciężkiej pracy oraz chce się rozwijać. Mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków :

  • Koszenie i plewienie terenów zielonych

  • Zakładanie trawników z siewu i z rolki

  • Cięcie roślin

  • Sadzenie roślin

  • Wycinka drzew

  • Cięcie żywopłotów

  • Prace związane z kształtowaniem terenów

  • Obsługa sprzętu ogrodniczego

  • Instalacja systemów nawadniania

  • Prace brukarskie

  • W zimie odśnieżanie

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B - WARUNEK KONIECZNY

  • Punktualność

  • Umiejętność organizacji miejsca pracy

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • Dyspozycyjność

  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • Doświadczenie

  • Podstawowa wiedza na temat ciągników rolniczych i koparek

  • Znajomość obsługi sprzętu ogrodniczych

Oferujemy:

  • umowę zlecenie podczas okresu próbnego, następnie umowę o pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności

  • odpowiednie szkolenia oraz kursy (lub możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji )

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv lub kontakt telefoniczny!

Pozdrawiamy - Zespół ArGarden

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 623991736