2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Lubelskie
  6. Pozostałe - Biała Podlaska
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik do kuchni

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Hotel Dukat zatrudni:

pracownika do kuchni

Zakres obowiązków:

·   wykonywanie czynności związanych z przygotowywaniem i wstępną obróbką artykułów spożywczych,

·   wykonywanie różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza,

·   przygotowywanie dużych ilości półproduktów np. ziemniaków, warzyw na zupę,

·   porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.

Wymagania:

·   umiejętności kulinarne,

·   zaangażowanie i inicjatywa w pracy,

·   książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowości do jej wyrobienia.

Oferujemy:

·  ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,

·  stabilność zatrudnienia,

·  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

. atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.

Wymagane dokumenty: CV z dopisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez kandydatkę/kandydata (aktualna klauzula RODO) .

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 912651961