2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Kraśnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik do laboratorium budowlanego

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W chwili obecnej do PBI Technologie Sp. z o.o., która zajmuje się badaniem wyrobów produkowanych w ramach Grupy PBI, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraśnik

Opis stanowiska:

·          wykonywanie badań laboratoryjnych

·          wykonywanie badań próbek pobranych na budowie

·          pobieranie próbek materiałów (kruszywa, mieszanki mineralno-asfaltowe)

·          tworzenie dokumentacji laboratoryjnej i sprawozdań z badań

·          nadzór nad powierzoną aparaturą kontrolno-pomiarową oraz sprzętem laboratoryjnym

 Oczekiwania:

·          wykształcenie minimum średnie

. praca związana z wysiłkiem fizycznym

·          prawo jazdy kat. B

·          znajomość pakietu MS Office

·          umiejętność pracy w zespole

·          zaangażowanie

·          dyspozycyjność

·          mile widziane doświadczenie na stanowisku laborant lub pokrewne

Oferujemy:

·          stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·          szkolenie stanowiskowe przygotowujące do samodzielnej pracy

·          dofinansowanie do kart MultiSport

·          zniżki na produkty

·          nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·          możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·          cykliczne konkursy z nagrodami

·          możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 904124523