2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kujawsko-pomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kosowo
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi bydła opasowego, pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kosowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma handlowo - transportowa w zakresie obrotu zwierzętami hodowlanymi poszukuje pracownika do załadunku bydła oraz prac gospodarczych na magazynie, obejściu i w terenie w miejscowości Kosowo ; 89-115 Mrocza.

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek zwierząt na auta ciężarowe/ magazyn

  • mycie pojazdów do transportu zwierząt,

  • mycie pomieszczeń inwentarskich,

  • dezynfekcja pomieszczeń i aut ciężarowych,

  • dbanie o dobrostan zwierząt pozostawianych na budynkach inwentarskich

  • pojenie i żywienie zwierząt,

  • dbanie o porządek w obejściu firmy,

  • zlecone zadania ogrodnicze

Zapewniamy:

  • stała umowa

  • pełen socjal

  • praca od poniedziałku do piątku, rzadko w soboty

  • możliwy nocleg na miejscu

    Zapraszamy pracowników z doświadczeniem w pracy przy zwierzętach.

    Więcej informacji pod nr tel: 50*******24

Lokalizacja

Kosowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kosowo
ID: 835184978