2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrków Trybunalski
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi klienta w hurtowni mięsno-spożywczej .

Wynagrodzenie

4 250 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika do obsługi klienta w hurtowni spożywczo-mięsnej .

Typ umowy: Umowa zlecenie na trzy miesiące , po trzech miesiącach umowa o pracę.

Specjalne wymagania:prawo jazdy kat.B,książeczka sanepidowska. Mile widziane doświadczenie w handlu i obsługa komputera.

Praca na jedną, poranną zmianę.

Jeżeli jesteś osobą pracowitą, komunikatywną i odpowiedzialną dołącz do nas.

Gwarantujemy stabilność zatrudnienia i terminową wypłatę wynagrodzenia.

Obowiązki :

Obsługa klienta, przyjmowanie i zamawianie towaru, dbanie o ekspozycję towaru i czystość w miejscu pracy.

Oferujemy pensję podstawową plus premie.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 870083684