2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Marianowo Brodowskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi kurnika

Lokalizacja

Marianowo Brodowskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy od zaraz? Zgłoś się do nas! Gospodarstwo rolne - Tomasz Mizgier i Synowie, rodzinna firma o ponad 40 letniej tradycji, poszukuje pracowników do pracy na terenie kurnika, przy obsłudze kur ściółkowych - praca w Marianowie Brodowskim lub Starkówcu Piątkowskim.

Obowiązki:  bieżąca obsługa kurnika, codzienny obchód stada, prace porządkowe na terenie kurnika, zgłaszanie zauważonych awarii kierownikowi fermy.

Co oferujemy:

  • 1 miesiąc stawka 23,65 zł/h na rękę (umowa zlecenie)

  • po miesiącu pracy stawka 24,85 zł/h na rękę (umowa o pracę), płatne nadgodziny 150% czyli 37,27 zł na rękę

  • każda sobota pracująca, stawka 37,27 zł/h na rękę

  • premiowanie za staranność i zaangażowanie, w wykonywaną prace

  • premia noworoczna

  • wynagrodzenie w miesiącu od 5 do 6,5 tys. na rękę - wszystko zależy od Twoich chęci

  • odzież roboczą, oddawaną do pralni

  • ciepłą herbatę na stołówce oraz automaty z kawą i przekąskami

  • wypłata zawsze do 10 dnia każdego miesiąca

  • praca w trybie jednozmianowym od poniedziałku do soboty, praca z młodym doświadczonym zespołem

  • możliwość awansu

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 612871241 lub 612851616

Lokalizacja

Marianowo Brodowskie,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Marianowo Brodowskie
ID: 888581273