2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zielonki
Dodane 01 maja 2024

Pracownik do obsługi małego sklepu

Lokalizacja

Zielonki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Ogłoszenie o pracę:

Stanowisko: Pomoc w Obsłudze Sklepu

Lokalizacja: Centrum Zielonek

Firma poszukuje pracownika, może być młody emeryt, który byłby zainteresowany wspieraniem naszej działalności poprzez pracę w obsłudze małego sklepu w centrum Zielonek. Poszukujemy osoby pełnosprawnej fizycznie, mającej prawo jazdy oraz ważną cechę - aktywny umysł.

Obowiązki:

- Obsługa klienta: doradztwo, obsługa kasy, przyjmowanie i wydawanie towarów

- Utrzymywanie porządku w sklepie

- Drobne prace porządkowe i pomocnicze

- Pomoc w organizacji magazynu

Wymagania:

- Pełnosprawność fizyczna

- Prawo jazdy

- Umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana)

- Aktywny umysł i chęć nauki

- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Pracę na etat lub dorywczo, elastyczny grafik

- Przyjazne środowisko pracy

- Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

- Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny. W tytule wiadomości prosimy wpisać "Oferta pracy - Pomoc w Obsłudze Sklepu".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie.

Lokalizacja

Zielonki,

Małopolskie

Małopolskie, Zielonki
ID: 915594516