2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Zawodzie
Dodane 01 maja 2024

Pracownik do obsługi maszyn

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Prężnie rozwijająca się firma Global Welding Construction Service poszukuje pracowników do obsługi maszyn obróbki stali.

 Wymagania:

  • Mile widziana znajomość obsługi suwnicy, maszyn do obróbki stali

  • Chęć dokształcania się aby zdobyć nowe doświadczenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Szkolenia wzbogacające umiejętności naszych pracowników

  • Zaplecze socjalne

 Obowiązki:

  • Obsługa maszyn: strugarki, szlifierki, frezarki

  • Konserwacja, przegląd maszyn i urządzeń na danym stanowisku

  • Sygnalizowanie zużycia materiałów

  • Realizacja planów zgodnie z harmonogramem

Miejsce pracy Katowice

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Prosimy o napisanie poniższej klauzuli na Państwa CV : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Global Welding Construction Service w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 914126265