2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Zielona Góra
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi targów, montażysta stanowisk targowych

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Radon Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko obsługi targów, montaż stanowisk targowych.

WYMAGANIA:

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

OBOWIĄZKI KANDYDATA:

·        Montaż stanowisk targowych

·        Prace elektryczne

·       Przygotowanie do malowania i prace malarskie

·       Prace stolarskie

·        Inne zlecone prace.

OFERUJEMY:

·       Stałe zlecenia

·       Pracę w międzynarodowym środowisku i miłej atmosferze

·       Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

CV prosimy przesłać w wiadomości prywatnej przez portal OLX.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 701320095