2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Mokrsko
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik do obsługi terminali wagowych

Lokalizacja

Mokrsko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik magazynu do obsługi terminali wagowych

Opis stanowiska:

W związku z wdrożeniem systemów monitorowania i rozliczenia produkcji poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownika do obsługi terminali wagowych. W celu zdobycia wymaganych kwalifikacji zapewniamy szkolenia, dzięki którym każdy pracownik nabędzie profesjonalnych umiejętności do obsługi terminala.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie towaru, ważenie i rejestracja w systemie wagowym,

  • zatowarowanie magazynów podręcznych do bieżącej produkcji,

  • raportowanie wyrobu niezgodnego,

  • wyjaśnianie różnić na stanach magazynowych,

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy,

Nasze wymagania:

  • chęć zdobycia wyspecjalizowanych umiejętności do obsługi terminali wagowych (urządzeń pomiarowych połączonych z komputerem)

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki, rzetelność, odpowiedzialność

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub IV brygadowym (w zależności od działu)

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

Oferujemy

  • szkolenia i wdrożenie na stanowisku pracy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do stawek rynkowych

  • bezpłatne posiłki

  • pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,

  • ubezpieczenie grupowe

  • paczki okolicznościowe

Lokalizacja

Mokrsko,

Łódzkie

Łódzkie, Mokrsko
ID: 743257076