2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Klwatka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Do Pakowania Części Na Wysyłkę Mechanik Lakiernik Blacharz

Wynagrodzenie

5 400 - 6 480 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Klwatka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Dynamicznie rozwijająca się firma ALPINA

poszukuje energicznej, zdyscyplinowanej, odpowiedzialnej, pracowitej osoby na stanowisko:

Pakowacz Paczek Mechanik Lakiernik Blacharz

Obowiązki:

-Mycie cześci

-Znaczenie części

-Pakowanie paczek

-Robienie zdjęć

-Prace magazynowe

-Malowanie części

-Polerowanie części

Wymagania: - podstawowa znajomość budowy samochodu i części samochodowych, blacharka samochodowa , części karoserii ( drzwi, maski, klapy, zderzaki, błotniki, elementy cięte. ) - umiejętność pracy w zespole - bardzo dobra organizacja pracy - dokładność i skrupulatność - samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, - uczciwość, sumienność oraz dbałość o powierzone mienie - mile widziane średnie wykształcenie (nie wymagane) Oferuję - stabilną pracę - atrakcyjne wynagrodzenie

-nadgodziny oraz soboty płatne 150%

-praca po 10h dziennie

-wypłaty co tydzień

Więcej informacji udzielę telefonicznie pod numerem podanym w ogłoszeniu. Kontakt tylko i wyłącznie telefonicznie !

Lokalizacja

Klwatka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Klwatka
ID: 900572153