2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Stare Miasto
Agnieszka
Dodane 14 maja 2024

Pracownik do prac fizycznych

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

BELFOR Polska Sp. z o.o. to międzynarodowy koncern o bogatej kulturze organizacyjnej, światowy lider w swojej branży, świadczący usługi w zakresie usuwania szkód pożarowych i zalaniowych.

www.belfor.pl

Poszukujemy  kandydata na stanowisko

PRACOWNIK DO PRAC FIZYCZNYCH

Miejsce pracy:  POZNAŃ

ZADANIA:

- usuwanie szkód spowodowanych przez pożary, zalania i inne - pomoc przy obsłudze urządzeń osuszających - współpraca przy realizacji zleceń usuwania szkód OCZEKIWANIA:

- chęć i zaangażowanie do pracy - umiejętność pracy w zespole - chęć nauki nowych czynności

- mile widziane posiadanie uprawnienia /SEP/

- gotowość do wyjazdów służbowych - prawo jazdy kat. B OFERTA: - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie - interesująca praca w profesjonalnym zespole - atrakcyjne warunki pracy - szeroki pakiet socjalny obejmujący świadczenia pozapłacowe - dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

- uczestnictwo w programie MyBenefit. Firma Belfor Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 850540800