2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Trynek
Dodane 23 maja 2024

Pracownik do produkcji Czechy 37 000 CZK 13 i 14 pensj DARMOWE NOCLEGI

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: CzechyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Wynagrodzenie: 35 000 - 37 000 CZK miesięcznie Lokalizacja: Mohelnice, Olomoucký

Poszukujemy nowych kolegów do poszerzenia zespołu na stanowisku operatora produkcji w stabilnej międzynarodowej firmie specjalizującej się w produkcji i rozwoju reflektorów dla największych światowych producentów samochodów. (m/ż)

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Zręczność manualna

  • Gotowość do pracy na zmiany

  • Chęć wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy

  • Różnorodną, interesującą i długoterminową pracę na pełny etat

  • Szkolenie zawodowe i wsparcie na początku, indywidualne podejście

  • Wynagrodzenie aż do 37 000 CZK

  • i 14. pensja

  • Bonusy i dodatki

  • Premie do 40% z HM

  • Możliwość cotygodniowej zaliczki

  • ZAPEWNIAMY DARMOWE NOCLEGI - nie płacisz czynszu!

  • Bezpłatny transport autobusowy z Rýmařova, Břidličné, Moravské Třebové, Jevíčka i Červené Vody, Králík

  • TO NIE JEST PRODUKCJA LINIOWA!

  • Czyste i nowoczesne środowisko pracy

  • 25 dni urlopu

  • Dofinansowanie posiłków

  • Regularny kontakt z koordynatorem naszej firmy

  • Lokalizacja pracy: Mohelnice

Zakres obowiązków

  • Montaż reflektorów, obejmujący drobne montaż

  • Obsługa prostych maszyn i linii produkcyjnych

  • Kontrola jakości

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 918663134