2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Machnice
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik do projektu budowy ekologicznych domków z gliny

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Machnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Machnice, możliwa praca w terenie

O firmie: Jesteśmy rodzinną firmą, pasjonującą się ekologicznym budownictwem i zrównoważonym rozwojem. Obecnie poszukujemy zaangażowanej osoby do pracy nad naszym najnowszym projektem budowy ekologicznych domków z gliny. Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie ekologię i chce mieć realny wpływ na środowisko, dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

Praca przy projektowaniu i budowie ekologicznych domków z gliny

Research dotyczący najnowszych trendów w budownictwie ekologicznym

Wyszukiwanie i kontakt z podwykonawcami

Udział w procesie twórczym, od pomysłu po wykonanie

Możliwość pracy w różnych dziedzinach związanych z projektem, w zależności od potrzeb i zainteresowań

Wymagania:

Zainteresowanie ekologią i zrównoważonym rozwojem

Mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie budownictwem

Dyspozycyjność

Prawo jazdy kategorii B

Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Lokalizacja

Machnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Machnice
ID: 912502535