2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Rokocin
Dodane 24 kwietnia 2024

PRACOWNIK DO PRZYGOTOWANIA I sprzedazy czesci samochodowych

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rokocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca części używanych

Twój zakres obowiązków

  • min znajomość nazewnictwa części samochodowych

  • praca w sklepie z częściami używanymi

  • obsługa klienta na miejscu jak i przez telefon

  • obsługa zamówień - pakowanie paczek oraz przygotowanie zamówień

  • przygotowanie czesci do zdjec

  • przygotowanie i wystawienia ofert do sklepu internetowego jak i portali społecznościowych

  • wymagana punktualność i sumienność

  • Nasze wymagania

    • Chęci do pracy

    • Wymagamy zaangażowania w powierzone stanowisko chęć rozwoju swojego i firmy

    • obsługi klienta na wysokim poziomie

    • szacunku do innych współpracowników

    • znajomości obsługi komputera a także portali społecznościowych

    • punktualność i sumienność

    • dbałość o powierzone narzędzia i porządek

    • wiek do 40 lat

    • To oferujemy

    • UMOWA NA CZAS NIEOKRESLONY PO OKRESIE PROBNYM

    • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS

      • praca w miłym młodym zespole

      • praca w ogrzewanej / klimatyzowanej hali

      • wysokiej klasy narzędzia

      • zaplecze kuchenne

      • laptop

      • telefon komórkowy

      • możliwość rozwoju

      • atrakcyjne wynagrodzenie

      • Benefity

        • spotkania integracyjne

        • służbowy telefon do użytku prywatnego

        • kawa / herbata

        • parking dla pracowników

        • dofinansowanie wypoczynku

        • paczki świąteczne

        • O nas

          Nasza firma zajmuje sie sprzedaza uzywanych czesci samochodowych glownie wysylkowo - online .

        • Chcesz sie sprawdzic wykazac , zapraszamy .

        • Wymagamy min znajomosci podstawowej w formie znajmosci nazewnictwa czesci samochodowych wiek do 40 lat

Lokalizacja

Rokocin,

Pomorskie

Pomorskie, Rokocin
ID: 842753623