2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Lubelskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Chełm
Dodane 21 kwietnia 2024

Pracownik do punktu gastronomicznego w Chełmie

Wynagrodzenie

3 900 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do jednej z największych i najszybciej rozwijających się sieci Street Food w Polsce!

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, firma SWEET GALLERY właściciel marek Bafra Kebab, Lodolandia & Kołacz na Okrągło oraz Si Gelato, poszukuje Pracownika punktu gastronomicznego w zespole Bafra Kebab

Szukasz pracy w gastronomii? Dołącz do naszego zespołu w nowootwartym punkcie Bafra Kebab Chełm. Daj się zainspirować smakami świata! Nie wymagamy doświadczenia – nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Wystarczy, że przyniesiesz zapał, pozytywne podejście i chęć do nauki!

Stanowisko: Pracownik Punktu Gastronomicznego

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pysznych posiłków

  • Obsługa klienta i terminala

  • Zachowanie czystości na punkcie

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik, który dostosujemy do Twoich potrzeb

  • Dobre wynagrodzenie

  • Umowa zlecenie

  • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i zaangażowania

  • Premia uznaniowa za Twoją ciężką pracę

  • Stałe i jasne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego

  • Codzienny posiłek z naszej oferty

Wymagamy:

  • Wysokiej kultury osobistej oraz radosnego usposobienia

  • Chęci do pracy i nieustannej nauki

  • Książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia

  • Mile widziani studenci

Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią gastronomicznego świata Bafra Kebab!

Otwieramy drzwi dla tych, którzy cenią sobie smak i jakość. Jeśli jesteś gotów na wyzwanie i chcesz zdobyć doświadczenie w branży gastronomicznej, to ta praca jest dla Ciebie.

Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 878274518