2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Włocławek
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik do ręcznego zbijania palet

Wynagrodzenie

5 200 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Główne obowiązki:

  • ·        Zbijanie palet według zamówień (pod wymiar)

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Racjonalne wykorzystanie drewna

  • ·         Układanie i ocena uzyskanych  efektów,

  • ·         Wizualna kontrola jakości wyrobu

  • ·         Nadzór nad bieżącą pracą maszyn i urządzeń

  • ·         Dbanie o jakość i efektywność produkcji

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum rok,

•Nastawienie na długoterminowa współpracę i prace fizyczną,

  • Wynagrodzenie zależne od ilości wyprodukowanych palet,

  • Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków

• Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

·         Pracę w dużej stabilnej firmie,

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, nawet bez okresu próbnego,

·         Atrakcyjny system nagród miesięcznych; (min. za frekwencję 600 zł/mies.)

·         Opiekę mentora podczas procesu wdrożenia

·         Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;

·         Program poleceń pracowniczych; (1000- 1500 zł za polecenie pracownika)

·         Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego;

·         Atrakcyjne zniżki na zakup produktów wytwarzanych przez koncern

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 858793029