2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Włochy
Rekrutacja
Dodane 02 maja 2024

Pracownik do serwisu maszyn i drobnych napraw

Wynagrodzenie

7 700 - 7 701 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma "ACS" Sp. z o.o. należąca do Grupy Polskich Portów Lotniczych S.A. obecnie do swojego zespołu poszukuje:

Miejsce pracy: Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1

Zakres obowiązków:

  • serwisowanie, drobne naprawy i bieżąca kontrola jakości maszyn i urządzeń niezbędnych do wykonywania usług utrzymania czystości;

  • przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie obsługi maszyn i urządzeń wykorzystywanych w świadczeniu usług utrzymania czystości;

  • współudział w dokonywaniu zakupów części eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń;

  • wykonywanie prac porządkowych z wykorzystaniem maszyn i urządzeń czyszczących.

Wymagania:

  • posiadanie pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

  • posiadanie obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej i posługiwanie się biegle w mowie i piśmie językiem polskim;

  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie; posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na wskazanym stanowisku;

  • wykształcenie średnie lub szkoła branżowa II stopnia;

  • co najmniej roczne udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku serwisowania maszyn i urządzeń czyszczących;

  • znajomość obsługi maszyn i urządzeń czyszczących;

  • posiadanie aktywnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od ponad 15 lat;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę 7000,00 brutto + 10% premii.

Benefity przy umowie o pracę:

  • ubezpieczenie na życie w PZU;

  • preferencyjne pożyczki;

  • dodatkowe świadczenia z ZFŚŚ („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kolonii dzieci, zapomogi świąteczne, dopłata do grupowych imprez (kino, teatr, muzea);

  • prywatna opieka medyczna Lux Med – pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę;

  • zniżki na produkty w wybranych sklepach na terenie lotniska (m.in. kosmetyki, perfumy – Baltona® CrewShop).

Miejsce składania lub przesyłania dokumentów:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 911031902