2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Leśniów Wielki
Dodane 28 maja 2024

Pracownik do spraw administracyjno-biurowych

Wynagrodzenie

2 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leśniów Wielki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

DK-Container jest kluczowym podwykonawcą dla renomowanej firmy Niemieckiej zajmującej się sprzedażą kontenerów mieszkalnych oraz biurowych w całym kraju. Produkujemy kontenery mieszkalne i biurowe od podstaw poprzez spawanie stalowych ram, lakierowanie, podłączenie instalacji elektrycznej, hydraulicznej oraz wykończenie mieszkalne wybrane przez klienta. Najważniejszymi punktami naszej firmy jest jakość wykonania produktu, terminowość oraz ciągłe udoskonalanie procesu produkcyjnego. Dzięki naszej filozofii i doświadczonym pracownikom którzy pomagają nieustannie podnosić jakość pracy, w któtkim czasie byliśmy w stanie dynamicznie i skutecznie rozwinąć firmę.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: pracownik do spraw administracyjno-biurowych

Miejscowość: Leśniów Wielki

Praca na początek na pół etatu z możliwość przejścia na pełny etat.

Zakres obowiązków:

•        wykonywanie prac administracyjno-biurowych

•        Ścisła współpraca z przełożonym

•        pierwszy kontakt z kandydatami do pracy

•        pomoc przy sporządzaniu zamówień

•        koordynacja stanów magazynowych

Nasze wymagania:

 •       mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym

•        dobra organizacja pracy

•        samodzielność i odpowiedzialność

•        bardzo dobra obsługa komputera i programów Office

•        prawo jazdy kat. B mile widziany własny samochód

 Oferujemy:

•        umowę o pracę

•        dodatki do paliwa

•        możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

•        niezbędne narzędzia do pracy tj. laptop i telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX lub drogą mailową.

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Leśniów Wielki,

Lubuskie

Lubuskie, Leśniów Wielki
ID: 812437181