2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Nadarzyn
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik do wykończeń PRACA CHAŁUPNICZA

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nadarzyn

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Drukarnia specjalizująca się w produkcji zaproszeń ślubnych oraz kartek świątecznych poszukuje osoby do zespołu wykończeń. Oferujemy możliwość pracy chałupniczej - idealnej dla osób ceniących sobie elastyczność oraz możliwość pracy w domowym zaciszu.

Stawka od 25 do 35 zł na rękę! W zależności od zrobionej ilości!

Zakres obowiązków:

- Montaż elementów papeterii okolicznościowej.

- Klejenie, składanie oraz inne prace manualne związane z finalizowaniem projektów.

- Kontrola jakości wykończonych produktów.

Wymagania:

- Zręczność i precyzja w pracach manualnych.

- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

- Mile widziane doświadczenie w pracy z podobnymi zadaniami.

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojej dyspozycyjności.

- Wszystkie niezbędne materiały i narzędzia dostarczone przez pracodawcę.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

OKOLICE NADARZYNA

Lokalizacja

Nadarzyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nadarzyn
ID: 913757736