2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Białołęka
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik do wykończeń z prawem jazdy kat. B - remotny, glazury, G-K

Wynagrodzenie

104 - 108 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niemiecka firma budowlana zajmująca się renowacjami oraz przebudowami zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik do prac wykończeniowych

Stawka:  25 euro/h + premie, dopłaty

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Zadania:

·         Zabudowy z płyt kartonowo- gipsowych,

·         Malowanie,

·         Układanie płytek,

·         Prace rozbiórkowe i demontażowe,

·         Drobne prace hydrauliczne i elektryczne.

Wymagania:

·         Wieloletnie doświadczenie ww. pracach,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Motywacja i niezawodność.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony,

·         Dodatki, premie, dopłaty, premia świąteczna w wysokości do jednego dodatkowego miesięcznego wynagrodzenia w zależności od wyników pracownika,

·         Gwarancja 160 godzin miesięcznie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „WYKOŃCZENIA” – oddzwonię!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911965783