2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Podkarpackie
  5. Ochrona - Adamówka
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik dozoru Adamówka

Lokalizacja

Adamówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Miejsce wykonywania pracy :

Opis stanowiska:

- praca na obiekcie w ruchu ciągłym 24 H na 48 H

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 4242 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Rekrutacja 7 8 5 5 1 0 3 0 7 kierownik 8 8 5 9 8 2 4 6 0

Lokalizacja

Adamówka,

Podkarpackie

Podkarpackie, Adamówka
ID: 913670510