2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Ursus
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik dozoru obiektu instytucji publicznej - Otrębusy

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Agencja Ochrony Sly Wyrwas Sp. k. poszukuje Pracowników Dozoru do zabezpieczania obiektu na terenie Otrębusów (ul. Świerkowa 2)

Praca od wtorku do niedzieli.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zadań wynikających z obowiązujących procedur i instrukcji

  • wykonywanie obchodów kontrolnych chronionego obiektu (wystawa)

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność

  • niekaralność

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • posiadanie statusu studenta/ucznia

  • doświadczenie w ochronie osób i mienia

Oferujemy:

  • umowa zlecenie, o dzieło, samozatrudnienie

  • system służb

  • terminowe wynagrodzenie

  • stałe zatrudnienie

  • bardzo dobrą atmosferę pracy

  • wsparcie kadry kierowniczej

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 09:00-17:00 pod numerem telefonu 88*******15

Praca od zaraz.

Zapraszamy do kontaktu

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 663137180