2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 22 maja 2024

Pracownik drogowy

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu w uznanej na rynku firmie budowlanej, która od prawie 40 lat wyznacza standardy w branży! Specjalizujemy się w budowie i modernizacji dróg, konstrukcji drogowych, obiektów przemysłowych, inżynierskich i parkingów, oferując kompleksowe usługi - od projektowania po realizację. Rozwijamy się także w obszarach takich jak roboty instalacyjne, wielosezonowe utrzymanie infrastruktury drogowej i inżynieryjnej oraz doradztwo techniczne, zapewniając rozwiązania na najwyższym, europejskim poziomie.

Aktualnie poszukujemy Pracowników Budowlanych

Praca we Wrocławiu!

Opis stanowiska:

Główne zadania i obowiązki:

Jako Pracownik Budowlany będziesz mieć kluczową rolę w realizacji projektów związanych z remontami i budową dróg, a także innych zadań budowlanych. Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Przygotowywanie terenów budów: Organizowanie i przygotowywanie miejsca pracy, aby zapewnić sprawne i bezpieczne przeprowadzenie prac budowlanych.

  • Wykonywanie prac budowlanych: Realizacja szerokiego zakresu zadań, w tym kopanie, wylewanie betonu, montaż konstrukcji układanie nawierzchni drogowych i wiele innych.

  • Obsługa i utrzymanie narzędzi/maszyn budowlanych: Odpowiedzialność za obsługę, konserwację i utrzymanie w dobrym stanie narzędzi oraz maszyn budowlanych.

  • Współpraca z zespołem: Ścisła współpraca z innymi pracownikami budowlanymi i koordynacja działań w celu efektywnego realizowania projektów.

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa: Zapewnienie, że wszystkie prace są wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i standardami branżowymi.

  • Utrzymanie porządku na placu budowy: Zarządzanie materiałami budowlanymi, narzędziami i sprzętem, aby utrzymać porządek i organizację na placu budowy.

  • Wykonywanie zadań zleconych: Realizacja dodatkowych obowiązków i zadań zleconych przez przełożonego, zgodnie z zakresem kompetencji i potrzebami projektu.

Nasze wymagania:

  • Gotowość i nastawienie do pracy: Poszukujemy osób z silną motywacją do pracy, zdolnych do szybkiego przystosowania się do zmieniających się warunków i gotowych do podjęcia wyzwań.

  • Doświadczenie w branży: Mile widziane jest doświadczenie w branży budowlanej, jednakże jesteśmy otwarci także na kandydatów chętnych do nauki i rozwoju swoich umiejętności w naszej firmie.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole: Jako że praca na budowie wymaga częstej współpracy z innymi członkami zespołu, poszukujemy osób, które łatwo nawiązują kontakt, potrafią efektywnie komunikować się i współpracować z innymi.

  • Pozytywne nastawienie oraz poczucie odpowiedzialności: Oczekujemy, że będziesz podejmować się zadań z pozytywnym nastawieniem i poczuciem odpowiedzialności za powierzone Ci obowiązki, co przekłada się na jakość wykonanych prac.

  • Prawo jazdy kat. B: Posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem, umożliwiającym łatwiejszy dostęp do różnych miejsc pracy i zwiększającą Twoją wszechstronność w zespole.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: Pełnoetatowe stanowisko na umowę o pracę w renomowanej firmie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Twoje wynagrodzenie będzie odzwierciedlać Twoje umiejętności i doświadczenie, z możliwością negocjacji oraz premiami uznaniowymi.

  • Możliwość rozwoju: Zdobądź cenne doświadczenie i rozwiń swoje umiejętności zawodowe w naszej firmie.

  • Wsparcie i szkolenia: Zapewniamy dostęp do szkoleń i kursów, które pozwolą Ci na ciągły rozwój.

  • Pakiet benefitów: Atrakcyjny pakiet, w tym opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie.

  • Przyjazna atmosfera: Cenimy zgrany zespół i wspierającą atmosferę pracy.

  • Praca w terenie: Możliwość pracy na świeżym powietrzu na różnorodnych placach budowy.

Nasz zespół to nasza największa siła. Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która ceni innowacyjność, doskonałość wykonania oraz długoterminowe relacje z pracownikami i klientami, jesteśmy miejscem dla Ciebie. Dołącz do nas i przyczyn się do budowania lepszej przyszłości!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916933708