2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Karolina Szaruga-Pichór
Dodane 07 maja 2024

pracownik drogowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Aktualnie dla naszego Klienta  poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Masz pytania? nie wahaj się dzwoń!!!

oferujemy

  • umowę o pracę (płatne urlopy oraz L4,opłacone wszystkie składki)
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • dodatek mobilny do 1000 zł brutto
  • do 30% premii uznaniowej
  • płatne przestoje  w przypadku braku pogody
  • wyjazdy tygodniowe
  • zakwaterowanie oraz posiłki regeneracyjne zapewniane przez Klienta

zadania

  • obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg
  • wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie

  • kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców

  • odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego

oczekujemy

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 913973187