2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brzeg
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Drogowy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma PAROKS poszukuje pracowników na stanowisko Robotnik drogowy kosiarz z okolic Brzegu lub pracowników obcokrajowców z Ukrainy , Białorusi .

Zakres obowiązków:

  • koszenie traw pasa drogowego kosiarkami ręcznymi ,

  • sprzątanie pasa drogowego,

  • inne roboty utrzymaniowe na drogach publicznych ,

  • zabezpieczanie prac drogowych ,

  • pielęgnacja drzew ,

  • zimowe odśnieżanie dróg , chodników obiektów kubaturowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dbałość o powierzone narzędzia

  • chęci do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • miła atmosferę

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywaniu czynności służbowych od 21 -23 zł netto + premię.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości Pracownik Drogowy - kosiarz lub kontakt tel. pod nr 7.2.7.0.2.1.1.6.6. lub 7.2.2.2.2.0.2.8.2.

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 905793598