2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik drogowy -prace bitumiczne - od 19 E brutto/h, od zaraz

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Niemiecka firma budowlana średniej wielkości istniejąca od ponad 160 lat, której obszary działalności obejmują inżynierię drogową i lądową, budowę kabli, budownictwo i renowację betonu, a także działalność w obszarach żwirowni i wytwórni asfaltu, poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik drogowy

Miejsce pracy:  Aspach w Badenii-Wirtembergii  i okolice

Zadania:

  • Obsługa koparek gąsienicowych i kołowych,

  • Załadunek ciężarówek,

  • Obsługa walców różnych rozmiarów,

  • Ustawianie/regulacja stołu rozściełającego/roboczego pod duże i małe rozściełacze do asfaltu w budownictwie asfaltowym.

Wymagania:

  • Wiedza i umiejętności w zakresie obsługi walców asfaltowych,

  • Ważne prawo jazdy – najlepiej CE, ale wystarczy prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym, umożliwiającym porozumienie się,

  • Praca zespołowa, rzetelność i zaangażowanie,

  • Gotowość do pracy w weekendy i w nocy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • Średnio 170 godzin pracy w miesiącu,

  • Pracę od poniedziałku do piątku,

  • Dodatki za pracę w nocy i w weekendy,

  • Stawkę godzinową: od 19 € brutto/h, w zależności od doświadczenia,

  • Zakwaterowanie (płatne 150€ miesięcznie) w budynku służbowym.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Pracownik drogowy” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 914119191