2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Trzyciąż
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik drukarni

Lokalizacja

Trzyciąż

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Grupa Expozytor s.c. . poszukuje osób na stanowisko pracownika drukarni.

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem  zajmującą się produkcją systemów wystawienniczych do sklepów, oraz różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

     Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętności manualne

  • Obsługa przyrządów pomiarowych

  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Planowanie wydruków, planowanie terminu realizacji

  • Przygotowywanie grafik do wydruku

  • Zamawianie potrzebnych materiałów – płyty plastikowe, formatki, folia do druku i plotera tnącego, tusze, narzędzia

  • Wykonywanie zleceń zgodnie z harmonogramem

  • Klejenie, formatowanie grafik

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Terminowość realizacji zleceń

  • kontrola prawidłowości wykonywanych grafik(rozmiar, kolor, materiał)

Oferujemy:

Zatrudnienie na pełny etat , 5 dni w tygodniu od 6-14 lub 7-15

Umowa bezpośrednio z firmą - bez pośrednika ;

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia ;

Pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku .

Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach 6-14.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV .

Lokalizacja

Trzyciąż,

Małopolskie

Małopolskie, Trzyciąż
ID: 910757301