2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Mszczonów
Dodane 28 maja 2024

Pracownik ds. Administracji Logistyki

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za obsługę klienta z branży odzieżowej.
  • Będziesz współpracować z działami wewnętrznymi w celu wypracowania najlepszych rozwiązań dla klienta.
  • Będziesz przygotowywać dane analityczne oraz tworzyć raporty.
  • Będziesz współpracować z przedstawicielami Klienta w ramach realizowanych projektów.
  • Poznasz proces archiwizacji dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość programu WMS
  • Doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • pracę w przyjaznych strukturach, każdy z nas się zna,
  • udział w ciekawych projektach logistycznych,
  • wyszkolenie pod okiem specjalnie przygotowanego do tej roli opiekuna,
  • pakiet benefitów, m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, benefit świąteczny, benefit urlopowy, dostępne ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne,
  • możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje angielskiego, Akademia Rozwoju Fiege)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mszczonów
ID: 918286356