2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Mszczonów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik ds. Administracji Logistyki

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FIEGE od 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Mszczonowie oferujemy naszym klientom kompletną obsługę łańcucha dostaw z szeroką gamą usług logistycznych. Obejmują one logistykę kontraktową i organizacyjną oraz transport ciężarowy.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

ZADANIA:

  • Będziesz realizować procedury operacyjne zgodnie z wymaganiami oraz specyfiką obsługi operacji prowadzonych dla Klientów,

  • Będziesz odpowiadać za obsługę systemu magazynowego,

  • Zajmiesz się wprowadzaniem danych do systemu

  • Nauczysz się sporządzać raporty,

  • Poznasz proces archiwizacji dokumentacji,

  • Weźmiesz udział w inwentaryzacjach,

  • Będziesz ściśle współpracować z innymi działami.

PROFIL:

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel),

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zdolności komunikacyjne,

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Mile widziane podstawy WMS.

FIEGE OFERUJE MI:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • Pracę zmianową,

  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość nauki i rozwoju (m.in. lekcje języka angielskiego, Akademia Rozwoju Fiege),

  • Ustrukturyzowany program wdrożenia,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, dobrowolne ubezpieczenie grupowe,

  • Pracę w przyjaznych strukturach, każdy z nas się zna:)

FIEGE Sp. z o. o.

Konstancja Wójciak-Fiedorczyk, Specjalista ds. Personalnych

Ługowa 85, 96-320 Mszczonów

„Klauzula informacyjna: Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

  • Administratorem Danych Osobowych jest FIEGE Polska ul. Łopuszańska 95, 02-457 Warszawa, tel. +48 22 447 79 00, NIP 5252114869 REGON 014946953 KRS: 0000080289 Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS · Kapitał zakładowy spółki: 14 545 500 PLN Zarząd: Piotr Kohmann (Prezes Zarządu), Rafał Witowski (Członek Zarządu). W ramach Grupy FIEGE Polska funkcjonują podmioty, gdzie każdy z nich stanowi osobną Spółkę

  • W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: rodo(małpa)FIEGE.pl

  • Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy FIEGE, zgodnie z Polityką Prywatności

  • Cele przetwarzania

Grupa FIEGE Polska przetwarza Pani/Pana dane osobowe:

  • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy i w zakresie: imienia i nazwiska, imion rodziców, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu do korespondencji, wykształcenia i przebiegu dotychczasowego zatrudnienia. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 pkt c RODO),

  • w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO),

  • w celu realizacji uzasadnionego interesu Administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest nasz uzasadniony interes (art. 6 ust. 1 lit. f RODO),

  • w celu realizacji uzasadnionego interesu Administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa z art. 6 ust. 1 lit. f RODO),

  • w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 36 miesięcy.

Klikając przycisk „Wyślij” zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Spółki Grupy FIEGE Polska danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Prawa osób, których dane dotyczą:

W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z Nami pod adresem rekrutacja(małpa)FIEGE.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła Pani/Pan zgodę) do innego Administratora danych. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Okres przechowywania danych

  • Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji,

  • Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane,

  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody.

  • Odbiorcy danych

  • Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane.

  • Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  • Zachęcamy do podania swoich danych kontaktowych, gdyż umożliwi nam to z Panem/Panią sprawny kontakt.

  • Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 899157936