2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Surochów
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik ds. dokumentacji produkcyjno-technicznej

Lokalizacja

Surochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

· przegląd, ocena dokumentacji procesu produkcji,

· tworzenie grafików pracowniczych,

· nadzorowanie przebiegu procesu produkcyjnego oraz prowadzenie ewidencji wyrobów gotowych,

· sprawowanie nadzoru, kontroli i koordynacji nad działalnością magazynu surowców

i produktów,

· wdrażanie nowych procesów produkcyjnych,

· obsługa dokumentacji technicznej i projektowej, wprowadzanie zmian do projektów,

· sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa,

· sprawdzanie kompletności dokumentacji odbiorowej z wymogami dokumentacji projektowej, umowy na budowę i przepisów prawa,

· przygotowywanie dokumentacji odbiorowej/powykonawczej,

· analiza kompletności i aktualności dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,

· nadzorowanie i terminowe przeprowadzanie wymaganych prawem odbiorów, przeglądów, kontroli (np. UDT, TDT, UM).

 Wymagania:

· wykształcenie wyższe mile widziane: inżynieria produkcji, budownictwo, inżynieria środowiska,

· mile widziana znajomość prawa budowlanego,

· znajomość języka angielskiego,

· praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym MS Excel,

· komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:

· pracę jednozmianową,

· pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

· stabilność zatrudnienia.

Liczba wolnych stanowisk : 1

CV prosimy przesyłać :

· w formie  elektronicznej, prosimy o podanie  tytułu wiadomości: Pracownik ds. dokumentacji produkcyjno-technicznej,

· w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., 37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”,

· lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o.  Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160 A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Surochów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Surochów
ID: 891541825